Kariyer | Konular | Kitaplık | İletişim

Neler Öğreneceksiniz?

İstemenin Esrarı'ndaki kimi tespitleri çok şaşırtıcı bulacaksınız. Dünyanız yeni renklere bürünecek, evreni çok daha geniş algılayacaksınız. Üstelik bu kitap bir bilim kurgu, masal veya kurgusal roman değil. Bu kitap, sonsuzluğa uzanan geleceğinizi aydınlatan işaret ışıkları sunuyor:

Bazı meleklerin ve ruhanîlerin ruhunuzdan çıkan içten anlamlardan yaratıldığını biliyor musunuz? "İstemenin Esrarı" size ruhunuzdan ruhsal canlılığa açılan kapının sırrını açıklayacak.

Ruhunuzun ruhsal enerjiyle nasıl kuşatılabileceğini; ruhsal enerjiyi çevrenize nasıl yayabileceğinizi bu kitapta öğreneceksiniz.

Güç, bileğinizde ya da beyninizde değildir; güç, Yaratıcınıza yönelen çaresizliğinizde, kalbinizin temizliğinde ve isteklerinizin içten olmasında gizlidir.

Hayatımız mutluluk arayışlarıyla geçiyor. Para, şöhret ve benzeri vesilelerde mutluluk arıyoruz. Bunların hiçbiri insan ruhunu tatmin edemeyecektir. Gerçek ve sonsuza dek sürecek kalıcı tatminin yolunu "isteme biçiminizde" bulacaksınız.

Dikkatsiz ve duyarsız kalplerden çıkan istekler, sahiplerine acı çektirir. Bu kitapta isteklerinizi neden kontrol etmeniz gerektiğini öğreneceksiniz.

İnsanların bir kısmı maddenin katı katmanlarında, bir kısmı ruhsallığın ışıklı zirvelerinde yaşar. Evrenin Sahibine yakınlaşmanın yolu, isteklerinize yüklediğiniz duygudan ve anlamdan geçiyor.

Başarı, basitçe, hedeflerin gerçekleşmesi olarak tanımlanamaz. Başarı gideceğiniz yerde değildir; yürüdüğünüz yoldadır. Gittiği yerde başarıyı bulan; beraberinde başarıyı götürendir. Elinizdeki kitap başarınızı bugününüze yerleştirmenin yolunu gösterecektir.

Başarmak için teknikler ve stratejiler gereklidir; ama, yeterli değildir. Nice istek, derin ruhsallığın omuzlarında, tekniksiz, stratejisiz başarıya ulaşmıştır. Nice stratejinin kaderi de çökmek olmuştur.

Kimi istekler reddedilir. Melekler kimi insanlardan uzaklaşır; işte o insanlar İlâhî yardımdan ve sevgiden de uzak tutulur.
İlâhî huzurda kabul edilmenin başlıca yollarını İstemenin Esrarı'nda göreceksiniz.

Kimi istekler göklerde elden ele, dilden dile dolaştırılır. Melekler, ruhsal önderler ve diğer canlılar, samimî insanlar için dua eder. Bu müthiş desteğin yolunu elinizdeki kitapta göreceksiniz.

Öğreneceklerimizi uygulayabilmemiz, aslında kolay, eğlendirici ve onurlandırıcıdır. Yola çıkanlar, desteklendiklerini görecekler. Yürüyenler ve gözlemleyenler, hayatlarına ummadıkları yardımlar gönderildiğini keşfedecekler.

Dr.Muhammed Bozdağ


Kategoriler

- Başarı - Eğitim - Kişisel Gelişim - Hedef - Ticaret - Muhammed Bozdağ - İletişim - Nasihatler - Kariyer - Dua - Para - istemek - çalışmak - İslam - Abdülhamid Han - iş hayatı - Haber - Ekonomi - Osmanlı Sultanları - Rizik - Karar - Meslek - Osmanlı - Zaman Yönetimi - şükür - Motivasyon - Liderlik - Hedef Belirlemek - II. Abdülhamid Han - alışveriş - Para Kazanmak - istek - Arastirma - Osmanlı Devleti - yaşam - çalışmanın hedefi - Kriz - Hikayeler - Sorumluluk - İşsizlik - özgüven - Dünya Hayatı - Zaman - Nimete şükretmek - İslami ölçüler - içtenlik - duanın kabulü - İmaj - Modelleme - Helal Kazanç

MollaCami.Com